Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 15. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo15112224935
Metalac15102323632
Proleter15924231529
TSC15663161024
Sinđelić15663141324
Radnički 192315645141322
Inđija15636161621
Novi Pazar15483151420
Sloboda15537111918
Budućnost15456161517
ČSK Pivara15456202217
Teleoptik15447171616
Bežanija15447182316
Radnički15429122114
Temnić 192415348112113
Jagodina1524982510

Copyright © SOS EU

Statistike igrača

Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Nikodijević Slađan 9 Inđija
2. Suraka Zakaria 9 Dinamo
3. Novaković Slobodan 8 Proleter
4. Okeuhie Vincent Eze 8 Metalac
5. Popović Nikola 7 ČSK Pivara
6. Anđić Marko 6 Metalac
7. Damjanović Ognjan 5 TSC
8. Dimitrov Željko 5 Radnički
9. Mirosavljev Milan 5 Proleter
10. Nešović Nikola 5 Sloboda

Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Ragipović Kenan 8 Novi Pazar
2. Stevanović Dušan 7 Dinamo
3. Vidović Uroš 7 Radnički 1923
4. Cakić Mihajlo 6 Sinđelić
5. Anđelković Nikola 5 ČSK Pivara
6. Anđić Marko 5 Metalac
7. Filipović Uroš 5 Radnički
8. Potkozarac Goran 5 ČSK Pivara
9. Ristov Denis 5 Novi Pazar
10. Stojković Aleksandar 5 Dinamo

Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Jokić Milan 2 Bežanija
2. Antonijević Veljko 1 Dinamo
3. Bastajić Nebojša 1 Budućnost
4. Branković Vladimir 1 TSC
5. Đurđević Nenad 1 Radnički 1923
6. Gašić Danijel 1 Dinamo
7. Ivljanin Đorđe 1 Jagodina
8. Jević Uglješa 1 ČSK Pivara
9. Jovančić Strahinja 1 Jagodina
10. Jović Filip 1 Teleoptik

Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Bondarenko Taras 15 Metalac
2. Cucin Luka 15 Teleoptik
3. Gašić Danijel 15 Dinamo
4. Jokić Petar 15 Temnić 1924
5. Jorgić Nemanja 15 TSC
6. Kecap Admir 15 Novi Pazar
7. Koč Jasmin 15 Novi Pazar
8. Kostić Ivan 15 Metalac
9. Krmar Igor 15 Sloboda
10. Matović Nemanja 15 Radnički

Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Ivanović Nemanja 10 Sinđelić
2. Peralović Vladimir 10 Proleter
3. Miladinović Stefan 9 Jagodina
4. Petronijević Dušan 9 Sinđelić
5. Sibinović Stefan 9 Temnić 1924
6. Šćepanović Srđan 9 Proleter
7. Vukomanović Dejan 9 Novi Pazar
8. Davidov Aleksandar 8 TSC
9. Kecap Admir 8 Novi Pazar
10. Krstanović Slobodan 8 Inđija

Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Vukčević Dušan 13 Sinđelić
2. Ilić Stefan 10 Teleoptik
3. Rakić Nikola 10 Sinđelić
4. Lukić Mladen 9 Proleter
5. Petrović Milan 9 Temnić 1924
6. Silađi Vladimir 9 TSC
7. Babić Đorđe 8 Sloboda
8. Ćurko Saša 8 Proleter
9. Emeca Jacobs Emerum 8 Radnički
10. Grkajac Igor 8 Radnički

Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Bondarenko Taras 1350 50% Metalac
2. Cucin Luka 1350 50% Teleoptik
3. Jokić Petar 1350 50% Temnić 1924
4. Jorgić Nemanja 1350 50% TSC
5. Koč Jasmin 1350 50% Novi Pazar
6. Kostić Ivan 1350 50% Metalac
7. Mezei Nebojša 1350 50% TSC
8. Šubert Ivan 1350 50% Novi Pazar
9. Walidjo Ibrahim 1350 50% ČSK Pivara
10. Žerjav Goran 1350 50% Temnić 1924

Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva