Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © SOS EU

FK Bežanija - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Bašanović Marko 26.09.1994.
Bojić Krsta 02.05.2018.
Busnić Aleksandar 04.12.1997.
Desančić Aleksandar 20.02.1996.
Đorđević Draško 01.08.1993.
Filipović Stefan 21.06.1994.
Gojkov Damjan 02.01.1998.
Guzina Boško 30.04.1996.
Javorac Stefan 01.01.1991.
Jeremić Marko 16.07.1993.
Karapetijan Artem 01.10.1994.
Kolunija Saša 09.06.1987.
Kosorić Konstantin 13.06.2018.
Kovačević Predrag 30.01.1998.
Krunić Miloš 22.11.1996.
Lečić Bojan 06.02.1997.
Matijević Stefan 06.02.1994.
Mihajlović Andrija 27.04.2018.
Milošević Nikola 08.12.1996.
Mrkela Andrej 09.04.1992.
Perović Nenad 02.06.1996.
Radić Igor 10.02.1995.
Radočaj Vladimir 24.12.1998.
Radovanović Đorđe 06.05.1993.
Samedov David 24.05.1998.
Smiljanić Goran 31.01.1990.
Stojanović Uroš 23.08.1995.
Šušnjar Petar 30.03.1994.
Vidić Đorđe 07.06.1995.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Aničić Petar 11.06.1991.
Babić Dejan 25.08.2017.
Ilić Stefan 09.09.2017.
Jokić Milan 21.03.1995.
Lekić Milovan 24.08.1993.
Lekić Nikola 28.08.1990. Otišao
Marić Zdravko 06.03.1996.
Mićanović Mladen 02.12.1996.
Milić Marko 06.11.1987. Otišao
Osman Filip 21.12.1991. Budućnost
Perić Ivan 03.08.1992.
Radmanovac Nikola 30.01.1997.
Sekulić Luka 20.08.2017.
Son Junhyo 20.08.2017. Ustupljen
Viveiros Mateus Andrade 15.09.2017.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva