Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter281945602461
Dinamo281927432359
Metalac281666411954
TSC281396402148
Inđija271179282440
Bežanija2810108323040
Teleoptik281099393039
Sinđelić2811611263139
Novi Pazar289118253038
Budućnost289109312837
Radnički 19232810612303336
Sloboda289613213433
Radnički287615253927
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2841014294622
Jagodina282719135613

Copyright © SOS EU

FK Bežanija - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Bašanović Marko 26.09.1994.
Bojić Krsta 02.05.2018.
Busnić Aleksandar 04.12.1997.
Desančić Aleksandar 20.02.1996.
Đorđević Draško 01.08.1993.
Filipović Stefan 21.06.1994.
Gojkov Damjan 02.01.1998.
Guzina Boško 30.04.1996.
Javorac Stefan 01.01.1991.
Jeremić Marko 16.07.1993.
Karapetijan Artem 01.10.1994.
Kolunija Saša 09.06.1987.
Kovačević Predrag 30.01.1998.
Krunić Miloš 22.11.1996.
Lečić Bojan 06.02.1997.
Matijević Stefan 06.02.1994.
Mihajlović Andrija 27.04.2018.
Milošević Nikola 08.12.1996.
Mrkela Andrej 09.04.1992.
Perović Nenad 02.06.1996.
Radić Igor 10.02.1995.
Radočaj Vladimir 24.12.1998.
Radovanović Đorđe 06.05.1993.
Samedov David 24.05.1998.
Smiljanić Goran 31.01.1990.
Stojanović Uroš 23.08.1995.
Šušnjar Petar 30.03.1994.
Vidić Đorđe 07.06.1995.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Aničić Petar 11.06.1991.
Babić Dejan 25.08.2017.
Ilić Stefan 09.09.2017.
Jokić Milan 21.03.1995.
Lekić Milovan 24.08.1993.
Lekić Nikola 28.08.1990. Otišao
Marić Zdravko 06.03.1996.
Mićanović Mladen 02.12.1996.
Milić Marko 06.11.1987. Otišao
Osman Filip 21.12.1991. Budućnost
Perić Ivan 03.08.1992.
Radmanovac Nikola 30.01.1997.
Sekulić Luka 20.08.2017.
Son Junhyo 20.08.2017. Ustupljen
Viveiros Mateus Andrade 15.09.2017.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva