Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 15. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo15112224935
Metalac15102323632
Proleter15924231529
TSC15663161024
Sinđelić15663141324
Radnički 192315645141322
Inđija15636161621
Novi Pazar15483151420
Sloboda15537111918
Budućnost15456161517
ČSK Pivara15456202217
Teleoptik15447171616
Bežanija15447182316
Radnički15429122114
Temnić 192415348112113
Jagodina1524982510

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 28.03.1992.
Bogunović Dejan 14.10.2017.
Brajović Miloš 02.08.1996.
Čolović Stefan 16.04.1994.
Ćuković Mitar 06.04.1995.
Ćurko Saša 12.06.1996.
Đuković Mitar 28.08.2017.
Ilić Nikola 17.06.1995.
Ilić Vladimir 25.01.1997.
Jović Predrag 29.05.1987.
Lambulić Zarija 25.05.1998.
Lemić Luka 28.09.1994.
Lukić Mladen 14.02.1995.
Mihailović Zoran 02.06.1996.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Mušikić Milivoj 10.12.1994.
Nikolić Danilo 29.07.1983.
Novaković Slobodan 15.10.1986.
Peralović Vladimir 10.10.1991.
Plavšić Dušan 23.05.1992.
Prljević Marko 02.08.1988.
Radenović Vasilije 10.05.1994.
Stanivuković Dejan 19.06.1994.
Stojšić Nemanja 01.02.1997.
Šakić Nikola 02.10.1995.
Šćepanović Srđan 23.10.1998.
Tošeski Nikola 26.01.1995.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Elesin Vladan 11.12.1995. ČSK Pivara
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva