Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter281945602461
Dinamo281927432359
Metalac281666411954
TSC281396402148
Inđija271179282440
Bežanija2810108323040
Teleoptik281099393039
Sinđelić2811611263139
Novi Pazar289118253038
Budućnost289109312837
Radnički 19232810612303336
Sloboda289613213433
Radnički287615253927
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2841014294622
Jagodina282719135613

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 28.03.1992.
Artemčuk Maksim 09.08.1999.
Čolović Stefan 16.04.1994.
Čović Nemanja 18.06.1991.
Ćuković Mitar 06.04.1995.
Đurić Dejan 27.10.1998.
Đurić Nikola 06.11.1989.
Ilić Nikola 17.06.1995.
Jeličić Žarko 12.10.1983.
Kočović Nenad 20.02.1995.
Krstevski Strahinja 08.06.1997.
Lambulić Zarija 25.05.1998.
Lukić Mladen 14.02.1995.
Mihailović Zoran 02.06.1996.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Nikolić Danilo 29.07.1983.
Novaković Slobodan 15.10.1986.
Peralović Vladimir 10.10.1991.
Plavšić Dušan 23.05.1992.
Radenović Vasilije 10.05.1994.
Šćepanović Srđan 23.10.1998.
Šurlan Stefan 22.02.1999.
Tomović Dimitrije 29.04.1996.
Tošeski Nikola 26.01.1995.
Vesić Miloš 23.07.1989.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Bogunović Dejan 14.10.2017.
Brajović Miloš 02.08.1996.
Ćurko Saša 12.06.1996.
Đuković Mitar 28.08.2017.
Elesin Vladan 11.12.1995. ČSK Pivara
Ilić Vladimir 25.01.1997.
Jović Predrag 29.05.1987.
Lemić Luka 28.09.1994.
Mušikić Milivoj 10.12.1994.
Prljević Marko 02.08.1988. Otišao
Stanivuković Dejan 19.06.1994. Inđija
Stojšić Nemanja 01.02.1997.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva