Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Inđija23968222133
Dinamo22877242731
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd222713163713

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 28.03.1992.
Babić Siniša 13.01.1991.
Bošković Nemanja 08.05.1990.
Đurišić Marko 17.06.1997.
Elesin Vladan 11.12.1995.
Grgić Luka 07.06.1995.
Ilić Marko 03.02.1998.
Ilić Vladimir 25.01.1997.
Karać Zoran 30.06.1995.
Karanov Dragan 10.04.1995.
Krstevski Nemanja 01.04.2017.
Krstevski Strahinja 08.06.1997.
Lazarević Milan 10.01.1997.
Manojlović Miloš 25.10.1997.
Milićević Dejan 10.03.1992.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Novaković Slobodan 01.04.2017.
Petrović Stefan 20.03.1996.
Stojšić Nemanja 01.02.1997.
Šakić Nikola 02.10.1995.
Šalipur Bojan 02.06.1990.
Šćepanović Srđan 23.10.1998.
Šljivančanin Pavle 10.04.1996.
Šurlan Stefan 22.02.1999.
Vukaljević Srđan 08.01.1996.
Zhong Houran 15.07.1994.
Žigić Branko 30.12.1981.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Babić Filip 27.05.1995.
Đorđević Filip 12.10.2013.
Hrubik David 18.08.2016.
Ilić Petar 28.04.1993. Inđija
Ilić Vladimir 23.01.1989.
Jović Darko 18.08.2016.
Milekić Boris 29.09.1988.
Novaković Slobodan 05.09.2015.
Rockov Emil 15.08.2015.
Stamenić Uroš 20.08.2016.
Župić Kristijan 23.09.2016.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva