Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 28.03.1992.
Artemčuk Maksim 09.08.1999.
Čolović Stefan 16.04.1994.
Čović Nemanja 18.06.1991.
Ćuković Mitar 06.04.1995.
Đurić Dejan 27.10.1998.
Đurić Nikola 06.11.1989.
Ilić Nikola 17.06.1995.
Jeličić Žarko 12.10.1983.
Kočović Nenad 20.02.1995.
Krstevski Strahinja 08.06.1997.
Lambulić Zarija 25.05.1998.
Lukić Mladen 14.02.1995.
Mihailović Zoran 02.06.1996.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Nikolić Danilo 29.07.1983.
Novaković Slobodan 15.10.1986.
Peralović Vladimir 10.10.1991.
Plavšić Dušan 23.05.1992.
Radenović Vasilije 10.05.1994.
Ružin Bojan 13.06.2018.
Šćepanović Srđan 23.10.1998.
Šurlan Stefan 22.02.1999.
Tomović Dimitrije 29.04.1996.
Tošeski Nikola 26.01.1995.
Vesić Miloš 23.07.1989.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Bogunović Dejan 14.10.2017.
Brajović Miloš 02.08.1996.
Ćurko Saša 12.06.1996.
Đuković Mitar 28.08.2017.
Elesin Vladan 11.12.1995. ČSK Pivara
Ilić Vladimir 25.01.1997.
Jović Predrag 29.05.1987.
Lemić Luka 28.09.1994.
Mušikić Milivoj 10.12.1994.
Prljević Marko 02.08.1988. Otišao
Stanivuković Dejan 19.06.1994. Inđija
Stojšić Nemanja 01.02.1997.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva