Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 16. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva16112322935
Sloboda16862201130
Radnički1683515927
ČSK Pivara16673181325
Proleter16673141025
Zemun1659214724
Budućnost15645172022
Inđija16637121421
Bežanija1648411920
Sinđelić15465121318
BSK15528131917
Dinamo16457101817
Jagodina16448182216
Odžaci1636781315
Kolubara15285121314
OFK Beograd161698249

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 15.08.2015.
Babić Filip 27.05.1995.
Babić Siniša 13.01.1991.
Bogdanić Nikola 21.11.2015.
Bošković Darko 16.09.1987.
Bošković Luka 29.05.2016.
Bošković Nemanja 08.05.1992.
Buzadžija Nemanja 16.02.1989.
Čović Nemanja 22.08.2009.
Ćipranić Filip 09.05.2015.
Ćurko Goran 21.08.1968.
Ćurko Saša 12.03.2016.
Dragojević David 07.09.1988.
Đaković Sreten 29.05.2016.
Đorđević Filip 12.10.2013.
Đurišić Marko 06.03.2016.
Elesin Vladan 15.05.2013.
Fimić Nikola 15.08.2015.
Grgić Luka 15.08.2015.
Hrubik David 18.08.2016.
Ilić Vladimir 23.01.1989.
Janjuš Milorad 21.08.2008.
Jović Darko 18.08.2016.
Karanov Dragan 10.04.1995.
Kavčić Dragan 16.03.1986.
Kisić Nemanja 08.05.2016.
Kočović Nenad 15.08.2015.
Kojčić Nemanja 15.11.2014.
Kosmajac Luka 26.05.2016.
Krstevski Strahinja 14.08.2016.
Lazarević Milan 06.03.2016.
Leškov Stevan 15.08.2015.
Manojlović Miloš 18.08.2016.
Milekić Boris 29.09.1988.
Milićević Dejan 10.03.1992.
Miljković Vojkan 04.06.1991.
Milović Miloš 02.05.2015.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Nastić Nemanja 03.05.1987.
Nastić Nenad 08.05.1981.
Novaković Slobodan 05.09.2015.
Peković Dejan 09.05.2015.
Petrović Stefan 29.08.2015.
Radivojević Jovan 29.10.1982.
Radosavljević Stanko 26.05.2016.
Rockov Emil 15.08.2015.
Savanović Miloš 18.08.1996.
Skopljak Nebojša 12.05.1987.
Spremo Milan 27.04.1995.
Stamenić Uroš 20.08.2016.
Stanojev Nemanja 06.08.1990.
Stepanović Nemanja 16.05.2015.
Stojšić Nemanja 18.08.2016.
Šakić Nikola 02.10.1995.
Šurlan Stefan 21.11.2015.
Švonja Goran 12.07.1990.
Tanasin Aleksandar 15.11.1991.
Velimirov Vanja 15.11.2014.
Vujaklija Srdan 21.03.1988.
Vujičić Nikola 15.08.2015.
Vukajlović Nikola 15.08.2015.
Vukaljević Srđan 21.11.2015.
Vukelja Ljubiša 22.07.1983.
Vukosavljević Sava 13.05.2015.
Zeljković Marinko 29.05.2016.
Zličić Lazar 12.09.2015.
Žigić Branko 30.12.1981.
Župić Kristijan 23.09.2016.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Ilić Petar 28.04.1993. Inđija
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva