Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva(-1)301965492662
Zemun3017103441861
Sloboda301596432854
Inđija3014610343048
Bežanija(-1)3012126362247
Radnički3012711303143
Jagodina3012513393541
Dinamo3010911334339
Sinđelić308139323137
Budućnost3010713324337
Proleter309912344036
ČSK Pivara(-1)3081111313234
Kolubara3071112283532
BSK(-1)309615273932
Odžaci306816243526
OFK Beograd303918255318

Copyright © SOS EU

FK Proleter - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Andrejević Aleksandar 28.03.1992.
Babić Siniša 13.01.1991.
Bošković Luka 27.05.2017.
Bošković Nemanja 08.05.1990.
Đurišić Marko 17.06.1997.
Elesin Vladan 11.12.1995.
Grgić Luka 07.06.1995.
Ilić Marko 03.02.1998.
Ilić Vladimir 25.01.1997.
Karać Zoran 30.06.1995.
Karanov Dragan 10.04.1995.
Krstevski Nemanja 01.04.2017.
Krstevski Strahinja 08.06.1997.
Kulpinski Nikola 27.05.2017.
Lazarević Milan 10.01.1997.
Manojlović Miloš 25.10.1997.
Milićević Dejan 10.03.1992.
Mirosavljev Milan 24.04.1995.
Novaković Slobodan 01.04.2017.
Ostojić Srđan 27.05.2017.
Petrović Stefan 20.03.1996.
Stojšić Nemanja 01.02.1997.
Subašić Nikola 27.05.2017.
Šakić Nikola 02.10.1995.
Šalipur Bojan 02.06.1990.
Šćepanović Srđan 23.10.1998.
Šljivančanin Pavle 10.04.1996.
Šurlan Stefan 22.02.1999.
Ubović Miloš 27.05.2017.
Vukaljević Srđan 08.01.1996.
Zhong Houran 15.07.1994.
Žigić Branko 30.12.1981.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Babić Filip 27.05.1995.
Đorđević Filip 12.10.2013.
Hrubik David 18.08.2016.
Ilić Petar 28.04.1993. Inđija
Ilić Vladimir 23.01.1989.
Jović Darko 18.08.2016.
Milekić Boris 29.09.1988.
Novaković Slobodan 05.09.2015.
Rockov Emil 15.08.2015.
Stamenić Uroš 20.08.2016.
Župić Kristijan 23.09.2016.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva