Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 19. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva191333281242
Sloboda19964261733
Zemun19793191130
Radnički18846161128
Budućnost18765192127
Bežanija18684161126
ČSK Pivara19685201826
Inđija19748151725
Jagodina19739242424
Proleter19667172024
Dinamo19667152024
Sinđelić19586171723
BSK18639152221
Odžaci19478111619
Kolubara192107131816
OFK Beograd192710102613

Copyright © SOS EU

FK Mačva - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Ahčin Nemanja 07.04.1994.
Damnjanović Ognjan 20.04.1985.
Đermanović Mirko 02.01.1995.
Gemović Miodrag 25.12.1994.
Jeremić Predrag 22.11.1987.
Jevtić Marko 17.02.1996.
Jovanović Nenad 12.05.1988.
Lazarević Mladen 16.01.1984.
Lekanić Nemanja 10.01.1990.
Marković Branislav 12.10.1998.
Matić Bojan 22.12.1991.
Matović Nemanja 25.03.2017.
Matović Nemanja 29.06.1991.
Milinković Nikola 18.02.1991.
Milovanović Nemanja 25.03.2017.
Milovanović Nemanja 12.06.1991.
Nikolić Dušan 28.11.1997.
Obrovac Ivan 08.12.1986.
Pejović Filip 26.06.1982.
Pejović Mitar 01.11.1983.
Puletić Dušan 05.01.1989.
Rajović Marko 25.03.2017.
Rajović Marko 01.06.1988.
Ristivojević Igor 08.08.1988.
Savić Miloš 19.06.1997.
Stančetić Marko 22.07.1989.
Vasić Nikola 17.03.1997.
Živković Stevan 25.03.2017.
Živković Stevan 18.10.1989.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Bjedov Bojan 13.08.2016.
Blagojević Dejan 18.01.1990.
Đukić Aleksandar 13.08.2016.
Ivić Lazar 24.10.1992.
Jošić Marko 13.08.2016.
Krstić Nemanja 05.08.1994.
Langura Marko 25.04.1994.
Memedović Marko 18.01.1991. Radnički
Mijailović Ivan 26.03.2017.
Milosavljević Stefan 09.05.1992. Zemun
Ratković Nemanja 15.06.2011. Otišao OFK Beograd
Stančeski Perica 23.09.2016.
Vujković Aleksandar 27.08.2016.
Živković Nemanja 26.03.2017.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva