Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 29. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva291964492463
Zemun291793411560
Sloboda291595422454
Bežanija2911126322145
Inđija2913610323045
Radnički2912710302843
Jagodina2911513363438
Dinamo2910811304038
Proleter299911333736
ČSK Pivara2981110303035
Sinđelić297139292934
Budućnost299713294334
Kolubara2971111263032
BSK298615253830
Odžaci296815223226
OFK Beograd292918205115

Copyright © SOS EU

FK Mačva - Spisak igrača


Prezime i ime Datum rođenja
Ahčin Nemanja 07.04.1994.
Damnjanović Ognjan 20.04.1985.
Đermanović Mirko 02.01.1995.
Gemović Miodrag 25.12.1994.
Jeremić Predrag 22.11.1987.
Jevtić Marko 17.02.1996.
Jovanović Nenad 12.05.1988.
Lazarević Mladen 16.01.1984.
Lekanić Nemanja 10.01.1990.
Marković Branislav 12.10.1998.
Matić Bojan 22.12.1991.
Matović Nemanja 29.06.1991.
Milinković Nikola 18.02.1991.
Milovanović Nemanja 12.06.1991.
Nikolić Dušan 28.11.1997.
Obrovac Ivan 08.12.1986.
Pejović Filip 26.06.1982.
Pejović Mitar 01.11.1983.
Puletić Dušan 05.01.1989.
Rajović Marko 01.06.1988.
Ristivojević Igor 08.08.1988.
Savić Miloš 19.06.1997.
Stančetić Marko 22.07.1989.
Vasić Nikola 17.03.1997.
Živković Stevan 18.10.1989.

Igrači sa posebnim statusom

Prezime i ime Datum rođenja Status Klub
Bjedov Bojan 13.08.2016.
Blagojević Dejan 18.01.1990.
Đukić Aleksandar 13.08.2016.
Ivić Lazar 24.10.1992.
Jošić Marko 13.08.2016.
Krstić Nemanja 05.08.1994.
Langura Marko 25.04.1994.
Memedović Marko 18.01.1991. Radnički
Mijailović Ivan 26.03.2017.
Milosavljević Stefan 09.05.1992. Zemun
Ratković Nemanja 15.06.2011. Otišao OFK Beograd
Stančeski Perica 23.09.2016.
Vujković Aleksandar 27.08.2016.
Živković Nemanja 26.03.2017.
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva