Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © SOS EU


Statistike igrača





Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Okeuhie Vincent Eze 8 Metalac
2. Anđić Marko 7 Metalac
3. Ilić Stefan 6 Metalac
4. Čumić Nikola 4 Metalac
5. Rovčanin Ersan 4 Metalac
6. Svojić Milan 4 Metalac
7. Rajković Marko 2 Metalac
8. Tomić Branislav 2 Metalac
9. Andrejević Aleksandar 1 Proleter
10. Bondarenko Taras 1 Metalac
11. Đokić Lazar 1 Metalac
12. Koraksić Dejan 1 Metalac
13. Lečić Miroslav 1 Metalac
14. Vukadin Stefan 1 Metalac



Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Anđić Marko 8 Metalac
2. Milekić Boris 6 Metalac
3. Rovčanin Ersan 6 Metalac
4. Ivanović Aleksandar 4 Metalac
5. Koraksić Dejan 4 Metalac
6. Stojković Nikola 4 Metalac
7. Svojić Milan 4 Metalac
8. Đokić Lazar 3 Metalac
9. Pavlović Petar 3 Metalac
10. Rajković Marko 3 Metalac
11. Bondarenko Taras 2 Metalac
12. Ilić Stefan 2 Metalac
13. Kostić Ivan 2 Metalac
14. Mijailović Bojan 2 Metalac
15. Petrović Vladimir 2 Metalac
16. Tomić Branislav 2 Metalac
17. Vukmanović Nemanja 2 Metalac
18. Lečić Miroslav 1 Metalac
19. Okeuhie Vincent Eze 1 Metalac
20. Ratković Andrija 1 Metalac
21. Simović Srđan 1 Metalac
22. Vukadin Stefan 1 Metalac



Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Koraksić Dejan 1 Metalac
2. Tomić Branislav 1 Metalac



Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Kostić Ivan 30 Metalac
2. Bondarenko Taras 29 Metalac
3. Anđić Marko 24 Metalac
4. Milekić Boris 23 Metalac
5. Svojić Milan 19 Metalac
6. Čumić Nikola 16 Metalac
7. Koraksić Dejan 16 Metalac
8. Rovčanin Ersan 16 Metalac
9. Stojković Nikola 16 Metalac
10. Tomić Branislav 16 Metalac
11. Pavlović Petar 15 Metalac
12. Mijailović Bojan 14 Metalac
13. Simović Srđan 14 Metalac
14. Ilić Stefan 13 Metalac
15. Okeuhie Vincent Eze 13 Metalac
16. Ivanović Aleksandar 11 Metalac
17. Rajković Marko 10 Metalac
18. Vukadin Stefan 8 Metalac
19. Đokić Lazar 7 Metalac
20. Vukmanović Nemanja 7 Metalac
21. Dopuđ Boško 5 Metalac
22. Petrović Vladimir 3 Metalac
23. Gočanin Bojan 2 Metalac
24. Jovanović Branko 1 Metalac
25. Lečić Miroslav 1 Metalac
26. Nwagwu Augustine Ejike 1 Metalac



Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Čumić Nikola 13 Metalac
2. Rovčanin Ersan 13 Metalac
3. Stojković Nikola 10 Metalac
4. Svojić Milan 10 Metalac
5. Tomić Branislav 8 Metalac
6. Ivanović Aleksandar 6 Metalac
7. Anđić Marko 5 Metalac
8. Vukmanović Nemanja 5 Metalac
9. Đokić Lazar 4 Metalac
10. Petrović Vladimir 3 Metalac
11. Rajković Marko 3 Metalac
12. Mijailović Bojan 2 Metalac
13. Ilić Stefan 1 Metalac
14. Jovanović Branko 1 Metalac
15. Lečić Miroslav 1 Metalac
16. Nwagwu Augustine Ejike 1 Metalac
17. Okeuhie Vincent Eze 1 Metalac
18. Pavlović Petar 1 Metalac
19. Vukadin Stefan 1 Metalac



Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Rajković Marko 11 Metalac
2. Ivanović Aleksandar 9 Metalac
3. Ratković Andrija 8 Metalac
4. Tomić Branislav 8 Metalac
5. Rovčanin Ersan 7 Metalac
6. Lečić Miroslav 6 Metalac
7. Čumić Nikola 5 Metalac
8. Đokić Lazar 4 Metalac
9. Gočanin Bojan 4 Metalac
10. Petrović Vladimir 4 Metalac
11. Svojić Milan 4 Metalac
12. Mijailović Bojan 3 Metalac
13. Stojković Nikola 3 Metalac
14. Vukmanović Nemanja 3 Metalac
15. Dopuđ Boško 2 Metalac
16. Pavlović Petar 2 Metalac
17. Anđić Marko 1 Metalac
18. Ilić Stefan 1 Metalac
19. Milekić Boris 1 Metalac
20. Nwagwu Augustine Ejike 1 Metalac
21. Simović Srđan 1 Metalac
22. Vukadin Stefan 1 Metalac



Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Kostić Ivan 2700 100% Metalac
2. Bondarenko Taras 2610 97% Metalac
3. Milekić Boris 2078 77% Metalac
4. Anđić Marko 2060 76% Metalac
5. Svojić Milan 1592 59% Metalac
6. Tomić Branislav 1527 57% Metalac
7. Koraksić Dejan 1440 53% Metalac
8. Pavlović Petar 1356 50% Metalac
9. Čumić Nikola 1355 50% Metalac
10. Rovčanin Ersan 1354 50% Metalac
11. Simović Srđan 1277 47% Metalac
12. Stojković Nikola 1262 47% Metalac
13. Mijailović Bojan 1225 45% Metalac
14. Ilić Stefan 1179 44% Metalac
15. Okeuhie Vincent Eze 1155 43% Metalac
16. Ivanović Aleksandar 1149 43% Metalac
17. Rajković Marko 1021 38% Metalac
18. Vukadin Stefan 709 26% Metalac
19. Đokić Lazar 595 22% Metalac
20. Vukmanović Nemanja 585 22% Metalac
21. Dopuđ Boško 461 17% Metalac
22. Petrović Vladimir 375 14% Metalac
23. Gočanin Bojan 211 8% Metalac
24. Lečić Miroslav 159 6% Metalac
25. Ratković Andrija 128 5% Metalac
26. Nwagwu Augustine Ejike 91 3% Metalac
27. Jovanović Branko 46 2% Metalac
28. Minić Marko 0 0% Metalac
29. Zogović Bojan 0 0% Metalac



Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva