Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 10. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo1081117625
Sinđelić1055010320
Proleter10613181019
Metalac1061313619
Radnički 19231061311719
TSC104429616
Novi Pazar1036111815
ČSK Pivara10334131512
Sloboda1033461112
Budućnost1032591111
Inđija10325101411
Temnić 19241032591311
Teleoptik102359139
Jagodina102357129
Bežanija1022611178
Radnički101189204

Copyright © SOS EU

Statistike igrača



Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Damjanović Ognjan 5 TSC
2. Tomanović Saša 2 TSC
3. Branković Vladimir 1 TSC
4. Milićević Dejan 1 TSC


Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Davidov Aleksandar 3 TSC
2. Čordašić Lazar 2 TSC
3. Damjanović Ognjan 2 TSC
4. Tomanović Saša 2 TSC
5. Branković Vladimir 1 TSC
6. Erak Aleksandar 1 TSC
7. Lalić Slobodan 1 TSC
8. Mezei Nebojša 1 TSC
9. Mijić Dušan 1 TSC
10. Silađi Vladimir 1 TSC


Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Branković Vladimir 1 TSC
2. Svitić Dragan 1 TSC


Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Damjanović Ognjan 10 TSC
2. Davidov Aleksandar 10 TSC
3. Jorgić Nemanja 10 TSC
4. Mezei Nebojša 10 TSC
5. Tomanović Saša 10 TSC
6. Svitić Dragan 9 TSC
7. Branković Vladimir 8 TSC
8. Skopljak Nebojša 8 TSC
9. Šinkovič David 8 TSC
10. Milićević Dejan 7 TSC
11. Tendai Chitiza Ronald 5 TSC
12. Erak Aleksandar 4 TSC
13. Mijić Dušan 3 TSC
14. Silađi Vladimir 3 TSC
15. Čordašić Lazar 2 TSC
16. Lalić Slobodan 2 TSC
17. Erak Mirko 1 TSC


Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Damjanović Ognjan 5 TSC
2. Davidov Aleksandar 5 TSC
3. Svitić Dragan 3 TSC
4. Šinkovič David 3 TSC
5. Čordašić Lazar 2 TSC
6. Erak Aleksandar 2 TSC
7. Silađi Vladimir 2 TSC
8. Tendai Chitiza Ronald 2 TSC
9. Branković Vladimir 1 TSC
10. Erak Mirko 1 TSC
11. Milićević Dejan 1 TSC
12. Tomanović Saša 1 TSC


Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Grujić Nemanja 5 TSC
2. Silađi Vladimir 5 TSC
3. Erak Aleksandar 4 TSC
4. Mijić Dušan 4 TSC
5. Tendai Chitiza Ronald 4 TSC
6. Čordašić Lazar 3 TSC
7. Šinkovič David 2 TSC
8. Milićević Dejan 1 TSC


Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Jorgić Nemanja 900 33% TSC
2. Mezei Nebojša 900 33% TSC
3. Tomanović Saša 891 33% TSC
4. Davidov Aleksandar 842 31% TSC
5. Damjanović Ognjan 831 31% TSC
6. Svitić Dragan 784 29% TSC
7. Skopljak Nebojša 720 27% TSC
8. Branković Vladimir 711 26% TSC
9. Šinkovič David 709 26% TSC
10. Milićević Dejan 620 23% TSC
11. Tendai Chitiza Ronald 469 17% TSC
12. Silađi Vladimir 382 14% TSC
13. Erak Aleksandar 372 14% TSC
14. Mijić Dušan 297 11% TSC
15. Lalić Slobodan 180 7% TSC
16. Čordašić Lazar 145 5% TSC
17. Grujić Nemanja 74 3% TSC
18. Erak Mirko 73 3% TSC
19. Boroš Čongor 0 0% TSC
20. Hajagoš Tamaš 0 0% TSC
21. Juhik Dejan 0 0% TSC
22. Krivokapić Jakša 0 0% TSC


Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva