Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva221543331449
Sloboda221174301840
Zemun221093281339
Radnički221048221834
Inđija22958212032
Jagodina22949292631
Dinamo22877242731
Budućnost22868222830
Bežanija226106181728
ČSK Pivara22697232327
Sinđelić22697191927
Proleter22769212727
BSK227510202626
Odžaci22589141823
Kolubara2221010162516
OFK Beograd222713163713

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
5 10.09.2016. Beograd OFK Beograd 16:30

Delegat Grdinić Aleksandar Beograd
Sudija Minić Ana Niš
Pomoćnik sudije 1 Bilić Svetlana Ruma
Pomoćnik sudije 2 Stojanović Ivica Aleksinac
Četvrti sudija Šegrt Jovan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Obradović Marko
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Stefanović Predrag
Fizioterapeut Živković Miloš
  Prezime i ime
Predstavnik Milanović Milan
Trener Bajić Branislav
Pomoćni trener Radaković Branislav
Lekar -
Fizioterapeut Perić Branko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
8 Gojkov Damjan 5
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
25 Trajković Nemanja 49
99 Gigić Petar 83
18 Petrović Aleksandar 92
5 Matović Filip 92
Broj Prezime i ime Žuti
10 Vujasin Mile 62
22 Komazec Zoran 89

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva