Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
8 09.10.2017. Jagodina Gradski stadion 15:00

Delegat Hadži-Đorđević Ivan Niš
Sudija Živković Aleksandar Niš
Pomoćnik sudije 1 Andrejić Čedomir Kruševac
Pomoćnik sudije 2 Mitić Miloš Svrljig
Četvrti sudija Srećković Marko Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener Petrović Vladan
Pomoćni trener Obradović Bojan
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir
  Prezime i ime
Predstavnik Blagojević Slavoljub
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener -
Lekar Arsić Nemanja
Fizioterapeut Miljković Dušan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
77 Miladinović Stefan 77
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Milovanović Dragan 75
Broj Prezime i ime Žuti
9 Majdevac Andrija 72
13 Mijoko Miloš 81

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva