Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
9 16.10.2017. Vranje FK Jumko 15:00

Delegat Slavković Goran Surdulica
Sudija Piper Petar Čačak
Pomoćnik sudije 1 Dimitrijević Marko Kragujevac
Pomoćnik sudije 2 Kurčubić Nenad Kragujevac
Četvrti sudija Živković Aleksandar Niš

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Antić Marko
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Stamenković Slobodan
Trener Šimičić Ivica
Pomoćni trener Nedić Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
22 Karapandžić Ninoslav 87
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
20 Stojković Aleksandar 38
23 Babović Todor 80
8 Jović Aleksandar 87
Broj Prezime i ime Žuti
14 Nikolić Ninoslav 13
6 Đušić Miodrag 68
12 Bažalac Veljko 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
17 Antonijević Veljko 69
Broj Prezime i ime Crveni
11 Bastajić Nebojša 74


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva