Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva221543331449
Sloboda221174301840
Zemun221093281339
Radnički221048221834
Inđija22958212032
Jagodina22949292631
Dinamo22877242731
Budućnost22868222830
Bežanija226106181728
ČSK Pivara22697232327
Sinđelić22697191927
Proleter22769212727
BSK227510202626
Odžaci22589141823
Kolubara2221010162516
OFK Beograd222713163713

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
1 13.08.2016. Dobanovci FK Budućnost 17:30

Delegat Ljajić Senad Novi Pazar
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Stanojković Aleksandar Beograd
Pomoćnik sudije 2 Božović Goran Beograd
Četvrti sudija Đorđić Miloš Novi Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
16 Dobrijević Đurađ 83

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
20 Ilić Nikola 30
18 Stanić Branislav 33
7 Peralović Vladimir 39
4 Petrić Milovan 72
8 Čadikovski Dragan 90
Broj Prezime i ime Žuti
10 Jeličić Žarko 25
5 Jaćimović Nikola 52
6 Đušić Miodrag 61
16 Dobrijević Đurađ 83

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva