Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva221543331449
Sloboda221174301840
Zemun221093281339
Radnički221048221834
Inđija22958212032
Jagodina22949292631
Dinamo22877242731
Budućnost22868222830
Bežanija226106181728
ČSK Pivara22697232327
Sinđelić22697191927
Proleter22769212727
BSK227510202626
Odžaci22589141823
Kolubara2221010162516
OFK Beograd222713163713

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
15 19.11.2016. Pirot Gradski 17:00

Delegat Antić Andrea Beograd
Sudija Borisavljević Ljubiša Ivanjica
Pomoćnik sudije 1 Milićević Milorad Ivanjica
Pomoćnik sudije 2 Nikolić Dragan Požarevac
Četvrti sudija Milanović Miloš Ćuprija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Petrović Slobodan
Trener Živković Marjan
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut Kostić Stamenović Tanja
  Prezime i ime
Predstavnik Uzelac Milorad
Trener -
Pomoćni trener Šimičić Jovica
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Ristov Denis 43
Broj Prezime i ime Minut
11 Subotić Nemanja 14
11 Subotić Nemanja 17

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
5 Nikolić Miloš 11
9 Mančić Marko 83
6 Tolić Filip 89
Broj Prezime i ime Žuti
11 Subotić Nemanja 14
2 Lučić Slobodan 28
8 Janjić Milan 43
9 Dobrijević Đurađ 70
7 Blagojević Luka 82

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva