Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
1 18.08.2017. Beograd FK Sinđelić 17:30

Delegat Blečić Vuk Beograd
Sudija Živković Aleksandar Niš
Pomoćnik sudije 1 Zdravković Miodrag Ražanj
Pomoćnik sudije 2 Vojnić Stefan Boljevac
Četvrti sudija Tomić Pavle Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Jović Aleksandar
Pomoćni trener Golubović Nemanja
Lekar Jagodić Rade
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Čubrilo Siniša
Trener Ilic Trivo
Pomoćni trener -
Lekar Labus Rade
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Tufegdžić Lazar 13
9 Ivanović Nemanja 30
Broj Prezime i ime Minut
6 Anđelković Nemanja 52

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
4 Stepančev Igor 11 Petrović Stefan 70
8 Jović Darko 14 Galijaš Uroš 79

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti
9 Bajić Kosta 84

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva