Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
15 24.11.2017. Novi Sad Slana Bara 13:00

Delegat Vavan Dragan Zrenjanin
Sudija Stojanović Andrija Beograd
Pomoćnik sudije 1 Karadžić Miloš Beograd
Pomoćnik sudije 2 Bogićević Goran
Četvrti sudija Gajdobranski Nemanja Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Buljić Novak
Trener Cerović Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar Jakica Dragan
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Pilipović Dragan
Trener Blagojević Srđan
Pomoćni trener Golić Jovan
Lekar -
Fizioterapeut Perić Đorđe

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Andrejević Aleksandar 84
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
7 Ćurko Saša 9 Lemić Luka 62
16 Ilić Nikola 17 Lukić Mladen 72
11 Čolović Stefan 18 Mihailović Zoran 89

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Ćurko Saša 52
8 Šćepanović Srđan 85
Broj Prezime i ime Žuti
2 Nikolić Marko 48
3 Marković Nemanja 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni
15 Krstanović Slobodan 70


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva