Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
16 11.03.2018. Novi Sad Slana bara 14:00

Delegat Đerman Dragoslav
Sudija Čolović Dragan Raška
Pomoćnik sudije 1 Pešović Milan Kraljevo
Pomoćnik sudije 2 Pašajlić Milan
Četvrti sudija Radaković Nikola Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Buljić Novak
Trener Vanić Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar Jakica Dragan
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Andrejević Aleksandar 18
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
6 Plavšić Dušan 89
Broj Prezime i ime Žuti
5 Tamindžić Dušan 23
10 Živanović Miloš 78

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni
14 Andrić Đorđe 26


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva