Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
17 18.03.2018. Beograd FK Sinđelić 14:00

Delegat Kostrešević Novak
Sudija Srećković Marko Kragujevac
Pomoćnik sudije 1 Peranović Dragan Šajkaš
Pomoćnik sudije 2 Jovanović Milorad
Četvrti sudija Stamenković Ivan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Božicić Slaviša
Pomoćni trener Golović Srđan
Lekar Krupnjiković Predrag
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener Petrović Vladan
Pomoćni trener Obradović Bojan
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Cakić Mihajlo 15
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
4 Mišić Danilo 5 Petrović Đorđe 62
5 Petrović Đorđe 26 Ristić Mateja 84

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
14 Rakić Nikola 88
Broj Prezime i ime Žuti
6 Jovančić Strahinja 14

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva