Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Proleter

2 : 2

TSC


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
19 01.04.2018. Novi Sad 15:30

Delegat Ratković Predrag Pančevo
Sudija Ivković Marko Lajkovac
Pomoćnik sudije 1 Đorđević Nikola
Pomoćnik sudije 2 Petković Miroljub Beograd
Četvrti sudija Maksimović Đorđe Inđija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Buljić Novak
Trener Vanić Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar Jakica Dragan
Fizioterapeut Vanić Nenad
  Prezime i ime
Predstavnik Banjac Borislav
Trener Rogan Predrag
Pomoćni trener Jovanović Mirko
Lekar -
Fizioterapeut Golubović Dragan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
7 Čović Nemanja 4
7 Čović Nemanja (penal) 90
Broj Prezime i ime Minut
5 Branković Vladimir 11
9 Silađi Vladimir 60

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
16 Peralović Vladimir 80
Broj Prezime i ime Žuti
11 Galić Mladen 31

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva