Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
26 06.05.2018. Zemun SC Teleoptik 17:00

Delegat Ratković Predrag Pančevo
Sudija Gajdobranski Nemanja Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Harmat Atila Subotica
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Stamenković Ivan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Popović Žikica
Trener Ristić Milan
Pomoćni trener Đurić Zoran
Lekar Malenković Miloš
Fizioterapeut Šijan Nikola
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
14 Čermelj Filip 48
9 Simović Marko 51
14 Čermelj Filip 57
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
8 Jović Filip 14 Čermelj Filip 46
11 Đurić Stefan 18 Lakčević Nikola 63
9 Simović Marko 17 Savić Peđa 75

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva