Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
17 16.03.2018. Užice Gradski stadion 17:00

Delegat Stojanović Miroslav Beograd
Sudija Živković Aleksandar Niš
Pomoćnik sudije 1 Mitić Miloš Svrljig
Pomoćnik sudije 2 Đuričić Vladimir Leskovac
Četvrti sudija Mitić Milan Leskovac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener -
Pomoćni trener Dragoljić Goran
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
4 Cvetić Aleksandar 11
Broj Prezime i ime Žuti
13 Đorđević Draško 67
15 Bašanović Marko 76
21 Desančić Aleksandar 88

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva