Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
18 28.03.2018. Jagodina Gradski stadion 15:30

Delegat Milivojević Miroslav Niš
Sudija Ilić Pavle Kragujevac
Pomoćnik sudije 1 Đorđević Nikola
Pomoćnik sudije 2 Bilić Svetlana Ruma
Četvrti sudija Gajdobranski Nemanja Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir
  Prezime i ime
Predstavnik Spica Emir
Trener Mojsilović Stevan
Pomoćni trener Muratović Elvir
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
11 Avdić Mehmed 77

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
6 Lakota Amel 20 Ristov Denis 46
11 Avdić Mehmed 19 Brunčević Mirsad 90

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
23 Radosavljević Marko 23
77 Miladinović Stefan 59
29 Milić Andrija 79
18 Ajuru Naemeka 90
Broj Prezime i ime Žuti
20 Ristov Denis 85

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva