Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 14. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo14102223932
Metalac1382318626
Proleter14824221526
Sinđelić14662141024
Radnički 192314644141222
TSC14563141021
Inđija14635161521
Novi Pazar14473141319
Sloboda14536111818
Budućnost14446151416
Bežanija14446182016
ČSK Pivara14356152114
Teleoptik14347141613
Temnić 192414347111913
Radnički14329112111
Jagodina1324771810

Copyright © SOS EU

Statistike igrača

Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Nikodijević Slađan 9 Inđija
2. Suraka Zakaria 9 Dinamo
3. Novaković Slobodan 8 Proleter
4. Okeuhie Vincent Eze 7 Metalac
5. Damjanović Ognjan 5 TSC
6. Mirosavljev Milan 5 Proleter
7. Nešović Nikola 5 Sloboda
8. Popović Nikola 5 ČSK Pivara
9. Anđić Marko 4 Metalac
10. Dimitrov Željko 4 Radnički

Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Ragipović Kenan 7 Novi Pazar
2. Stevanović Dušan 7 Dinamo
3. Vidović Uroš 7 Radnički 1923
4. Cakić Mihajlo 6 Sinđelić
5. Anđelković Nikola 5 ČSK Pivara
6. Potkozarac Goran 5 ČSK Pivara
7. Stojković Aleksandar 5 Dinamo
8. Tolić Filip 5 Radnički
9. Anđić Marko 4 Metalac
10. Cvetić Aleksandar 4 Sloboda

Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Jokić Milan 2 Bežanija
2. Antonijević Veljko 1 Dinamo
3. Bastajić Nebojša 1 Budućnost
4. Branković Vladimir 1 TSC
5. Đurđević Nenad 1 Radnički 1923
6. Ivljanin Đorđe 1 Jagodina
7. Jević Uglješa 1 ČSK Pivara
8. Jovančić Strahinja 1 Jagodina
9. Jović Filip 1 Teleoptik
10. Koraksić Dejan 1 Metalac

Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Cucin Luka 14 Teleoptik
2. Gašić Danijel 14 Dinamo
3. Jokić Petar 14 Temnić 1924
4. Jorgić Nemanja 14 TSC
5. Kecap Admir 14 Novi Pazar
6. Koč Jasmin 14 Novi Pazar
7. Krmar Igor 14 Sloboda
8. Matović Nemanja 14 Radnički
9. Mezei Nebojša 14 TSC
10. Mirosavljev Milan 14 Proleter

Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Ivanović Nemanja 10 Sinđelić
2. Peralović Vladimir 10 Proleter
3. Miladinović Stefan 9 Jagodina
4. Šćepanović Srđan 9 Proleter
5. Vukomanović Dejan 9 Novi Pazar
6. Davidov Aleksandar 8 TSC
7. Kecap Admir 8 Novi Pazar
8. Mrkela Andrej 8 Bežanija
9. Petronijević Dušan 8 Sinđelić
10. Sibinović Stefan 8 Temnić 1924

Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Vukčević Dušan 12 Sinđelić
2. Ilić Stefan 9 Teleoptik
3. Petrović Milan 9 Temnić 1924
4. Rakić Nikola 9 Sinđelić
5. Silađi Vladimir 9 TSC
6. Ćurko Saša 8 Proleter
7. Emeca Jacobs Emerum 8 Radnički
8. Grkajac Igor 8 Radnički
9. Grujić Nemanja 8 TSC
10. Lukić Mladen 8 Proleter

Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Cucin Luka 1260 47% Teleoptik
2. Jokić Petar 1260 47% Temnić 1924
3. Jorgić Nemanja 1260 47% TSC
4. Koč Jasmin 1260 47% Novi Pazar
5. Mezei Nebojša 1260 47% TSC
6. Nedeljković Nikola 1260 47% Budućnost
7. Šubert Ivan 1260 47% Novi Pazar
8. Walidjo Ibrahim 1260 47% ČSK Pivara
9. Žerjav Goran 1260 47% Temnić 1924
10. Nikodijević Slađan 1255 46% Inđija

Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva