Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun


Tabela 24. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva241563371851
Zemun241293301345
Sloboda241284321944
Inđija241068242136
Radnički241059242235
Jagodina2410410312934
Dinamo24978253034
Budućnost24969263033
Bežanija247116201832
Proleter248610263130
ČSK Pivara246117252529
Sinđelić246117222229
Odžaci246810172026
BSK247512212926
Kolubara2431011203019
OFK Beograd242715163913

Copyright © SOS EU

FK Mačva

Info

Adresa:Pocerska 1
Telefon:+381(0)15 310-180
Mobilni:
Faks:+381(0)15 310-180
E-mail:fkmacva@mts.rs
Boje kluba:

Rukovodstvo kluba

Sekretar stručnog štaba:Popović Miroslav

Stručni štab

Fizioterapeut:Jovanović Zoran
Trener:Aničić Dragan
Doktor:Vujković Branko
Trener golmana:Žerajić Nikola


Istorijat kluba

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva