Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Statistika 23.kola

Ukupno golova:21
Golova iz penala:3
Autogolova:0
Žuti kartoni:29
Crveni kartoni:4


Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva