Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Statistika 29.kola

Ukupno golova:22
Golova iz penala:2
Autogolova:0
Žuti kartoni:30
Crveni kartoni:1


Tabela 29. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva291964492463
Zemun291793411560
Sloboda291595422454
Bežanija2911126322145
Inđija2913610323045
Radnički2912710302843
Jagodina2911513363438
Dinamo2910811304038
Proleter299911333736
ČSK Pivara2981110303035
Sinđelić297139292934
Budućnost299713294334
Kolubara2971111263032
BSK298615253830
Odžaci296815223226
OFK Beograd292918205115

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva