Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
1 18.08.2017. Beograd FK Sinđelić 17:30

Delegat Blečić Vuk Beograd
Sudija Živković Aleksandar Niš
Pomoćnik sudije 1 Zdravković Miodrag Ražanj
Pomoćnik sudije 2 Vojnić Stefan Boljevac
Četvrti sudija Tomić Pavle Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Jović Aleksandar
Pomoćni trener Golubović Nemanja
Lekar Jagodić Rade
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Čubrilo Siniša
Trener Ilic Trivo
Pomoćni trener -
Lekar Labus Rade
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Tufegdžić Lazar 13
9 Ivanović Nemanja 30
Broj Prezime i ime Minut
6 Anđelković Nemanja 52

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
4 Stepančev Igor 11 Petrović Stefan 70
8 Jović Darko 14 Galijaš Uroš 79

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti
9 Bajić Kosta 84

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva