Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
13 13.11.2017. Vranje PK Jumko 13:00

Delegat Hadži-Đorđević Ivan Niš
Sudija Milanović Miloš Ćuprija
Pomoćnik sudije 1 Đorović Nikola Kragujevac
Pomoćnik sudije 2 Đuričić Marko Loznica
Četvrti sudija Manojlović Dalibor Knjaževac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Antić Marko
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Korak Bogdan
Pomoćni trener Kasalović Ljubomir
Lekar -
Fizioterapeut Sekešan Slobodan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Stanković Milan 16
10 Suraka Zakaria 35
10 Suraka Zakaria 45
10 Suraka Zakaria 76
Broj Prezime i ime Minut
9 Vukčević Dušan 62

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva