Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
17 18.03.2018. Zemun SC Teleoptik 14:00

Delegat Jovanović Džajić Aleksandar Ub
Sudija Milosavljević Nikola Beograd
Pomoćnik sudije 1 Petković Miroljub Beograd
Pomoćnik sudije 2 Marković Momčilo Beograd
Četvrti sudija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Popović Žikica
Trener Ristić Milan
Pomoćni trener Đurić Zoran
Lekar Malenković Miloš
Fizioterapeut Šijan Nikola
  Prezime i ime
Predstavnik Stamenković Slobodan
Trener Štrbac Saša
Pomoćni trener Radenković Vujadin
Lekar -
Fizioterapeut Zorić Veljko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
6 Šiškov Marko 29
9 Simović Marko 64
Broj Prezime i ime Minut
11 Bastajić Nebojša 13
19 Zorica Milan 42

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
10 Nišić Jovan 15 Ivković Đorđe 53
11 Đurić Stefan 18 Lakčević Nikola 88

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
15 Ivković Đorđe 74
Broj Prezime i ime Žuti
14 Nikolić Ninoslav 53

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva