Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
6 17.09.2016. Čelarevo Pivara 16:30

Delegat Janković Miodrag Beograd
Sudija Šegrt Jovan Beograd
Pomoćnik sudije 1 Novaković Novak Beograd
Pomoćnik sudije 2 Karadžić Miloš Beograd
Četvrti sudija Tomić Pavle Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Kukolj Rodoljub
Trener Ilic Trivo
Pomoćni trener Ćirić Zoran
Lekar -
Fizioterapeut Labus Rade
  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratić
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Mitrović Goran

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
11 Vukasović Mladen 23
7 Plavšić Miloš 53
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
4 Marković Nemanja 88
Broj Prezime i ime Žuti
20 Stojković Aleksandar 60
23 Popović Nikola 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva