Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
6 17.09.2016. Beograd FK Sinđelić 16:30

Delegat Dugalić Slobodan Beograd
Sudija Nikitović Ivan Čačak
Pomoćnik sudije 1 Milićević Milorad Ivanjica
Pomoćnik sudije 2 Đuričić Marko Loznica
Četvrti sudija Borisavljević Ljubiša Ivanjica

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener -
Pomoćni trener Pandurović Strahinja
Lekar -
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener Sabo Zoltan
Pomoćni trener Đurđević Dragan
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Ivanović Nemanja 3
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Rakić Nikola 36
17 Vukčević Dušan 43
5 Stanković Nenad 61
8 Popadić Ognjen 70
Broj Prezime i ime Žuti
28 Paunović Marko 15
29 Milošković Stanimir 34
18 Petronijević Dušan 59

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva