Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
7 25.09.2016. Novi Sad Slana bara 16:00

Delegat Nikolić Nenad Lovćenac
Sudija Borisavljević Ljubiša Ivanjica
Pomoćnik sudije 1 Krastić Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 2 Milićević Milorad Ivanjica
Četvrti sudija Nikitović Ivan Čačak

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Dukić Ozren
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
10 Ristov Denis 44

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
7 Čolović Stefan 14 Milić Ivan 79
10 Ristov Denis 18 Stojanović Stefan 83

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva