Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
15 19.11.2016. Novi Sad Slana bara 17:00

Delegat Novović Velibor
Sudija Popović Marko
Pomoćnik sudije 1 Stanojković Aleksandar Beograd
Pomoćnik sudije 2 Krastić Ivan Beograd
Četvrti sudija Stojanović Andrija Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Dukić Ozren
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener Đurđević Dragan
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
19 Andrejević Aleksandar 9
13 Krstevski Strahinja 54
Broj Prezime i ime Minut
14 Milošević Nemanja 65

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
15 Milekić Boris 19
22 Šakić Nikola 56
19 Andrejević Aleksandar 66
9 Mirosavljev Milan 79
Broj Prezime i ime Žuti
3 Miladinović Ivan 39
5 Tomić Vukašin 79
38 Baah Oteng 85

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva