Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
2 20.08.2016. Slavko Maletin Vava 17:00

Delegat Marić Momčilo Beograd
Sudija Novica Anđelovski Kačareva
Pomoćnik sudije 1 Sarka Marjan Vršac
Pomoćnik sudije 2 Beljin Goran Bela Crkva
Četvrti sudija Brdar Ilija Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Nikolić Stojan
Trener Raičević Momčilo
Pomoćni trener Pančić Ivica
Lekar Milenković Ljubomir
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Stamenković Vojislav
Trener Šuljagić Dušan
Pomoćni trener Šimičić Jovica
Lekar -
Fizioterapeut Petrović Miloš

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
11 Đorović Marko 56
Broj Prezime i ime Minut
9 Šušnjar Milan (penal) 60

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
3 Mudreša Petar 13
Broj Prezime i ime Žuti
5 Jaćimović Nikola 51

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva