Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
7 25.09.2016. Jagodina FK Jagodina 16:00

Delegat Jovanović Marko Beograd
Sudija Radaković Nikola Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Bilić Svetlana Ruma
Pomoćnik sudije 2 Lovre Ilija Novi Sad
Četvrti sudija Minaković Nenad Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener Đurđević Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
5 Tomić Vukašin 36
7 Milovanović Dragan 41
7 Milovanović Dragan 84
Broj Prezime i ime Minut
9 Rajevac Filip 16
20 Tufegdžić Lazar 78
99 Gigić Petar 90

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
14 Nikolić Veljko 21 Đokić Luka 46
17 Duronjić Borko 7 Denković Aleksa 66
99 Gigić Petar 3 Bakić Danilo 89

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
26 Jelić Igor 11
21 Tasić Nikola 60
7 Milovanović Dragan 79
29 Milošković Stanimir 86
3 Miladinović Ivan 91
Broj Prezime i ime Žuti
36 Batinica Marko 34
99 Gigić Petar 36
8 Gojkov Damjan 56
4 Rudan Stefan 79

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva