Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
18 18.03.2017. --------- Kolubara 14:30

Delegat Karasi Stanislav Beograd
Sudija Mitrović Aleksa Beograd
Pomoćnik sudije 1 Stanojković Aleksandar Beograd
Pomoćnik sudije 2 Božović Goran Beograd
Četvrti sudija Marković Momčilo Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener Kuljić Milan
Lekar Radenković dr. Marko
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratislav
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Mitrović Goran

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
19 Rajković Marko 10
Broj Prezime i ime Minut
14 Đokić Lazar 63

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
22 Mihailović Zoran 14 Simić Marko 62
3 Lazić Predrag 9 Reljić Miloš 69
19 Rajković Marko 18 Lemić Luka 81

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
13 Jagodić Milan 17
15 Krstić Miloš 19
20 Ilić Nikola 90
Broj Prezime i ime Žuti
88 Vesić Miloš 87
14 Đokić Lazar 88
9 Majdevac Andrija 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva