Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Mačva

2 : 1

Zemun


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
17 11.03.2017. Šabac Mačva Šabac 14:00

Delegat Lojanica Milan Čajetina
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Beljin Goran Bela Crkva
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Anđelovski Novica Kačarevo

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Popović Miroslav
Trener Aničić Dragan
Pomoćni trener Mijailović Nenad
Lekar Vujković Branko
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Ćuk Rajko
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Gnjidić Milan
Fizioterapeut Jaćević Ivan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Milinković Nikola 59
9 Matić Bojan 82
Broj Prezime i ime Minut
18 Milosavljević Stefan 36

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
22 Jeremić Predrag 18
8 Obrovac Ivan 48
28 Rajović Marko 49
10 Milinković Nikola 50
44 Lazarević Mladen 65
9 Matić Bojan 86
1 Pejović Mitar 90
Broj Prezime i ime Žuti
15 Bubanja Vladimir 48
17 Ristović Risto 55
4 Đokić Željko 68
8 Dimić Stefan 74
14 Đorđević Dejan 80

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva