Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
20 01.04.2017. Pirot Gradski stadion 15:30

Delegat Nikolić Ivan Leskovac
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Peranović Dragan Šajkaš
Pomoćnik sudije 2 Lovre Ilija Novi Sad
Četvrti sudija Radovanović Slaviša Laćarak

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Petrović Slobodan
Trener Živković Marjan
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Ristanović Predrag
Pomoćni trener Janjić Ivan
Lekar -
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
7 Mančić Nemanja 18 Đurić Uroš 51
10 Memedović Marko 17 Ćirić Stefan 73

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti
29 Vidić Aleksa 74
14 Stanić Branislav 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva