Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva231553351650
Sloboda231274321943
Zemun231193291342
Radnički231058231935
Jagodina231049312734
Dinamo23977252734
Inđija23968222133
Proleter23869252830
Budućnost23869233030
Bežanija236116191829
ČSK Pivara236107252528
Sinđelić236107202028
BSK237511212826
Odžaci235810141923
Kolubara2321011172916
OFK Beograd232714163813

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
21 07.04.2017. Vranje PK Jumko 16:00

Delegat Hadži-Đorđević Ivan Niš
Sudija Piper Petar Čačak
Pomoćnik sudije 1 Pavlović Slobodan Užice
Pomoćnik sudije 2 Milićević Milorad Ivanjica
Četvrti sudija Mitić Milan Leskovac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratislav
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener Tasić Davor
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener Ilic Trivo
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
14 Đokić Lazar 51
17 Suraka Zakaria 62
Broj Prezime i ime Minut
10 Mezei Nebojša 89

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
18 Mladenović Dušan 83
Broj Prezime i ime Žuti
18 Tanasić Petar 39
5 Zečević Miloš 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva