Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
4 11.09.2017. Vranje PK Jumko 16:30

Delegat Mladenović Vladan Kruševac
Sudija Tripković Lazar Kraljevo
Pomoćnik sudije 1 Đuričić Marko Loznica
Pomoćnik sudije 2 Nikolić Dragan Požarevac
Četvrti sudija Srećković Marko Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Antić Marko
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Blagojević Slavoljub
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener Babić Ivan
Lekar Arsić Nemanja
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Suraka Zakaria 66
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
19 Milovanović Nemanja 54
Broj Prezime i ime Žuti
10 Stanojević Marko 55
7 Sibinović Stefan 79

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva