Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
12 06.11.2017. Beograd FK Sinđelić 13:30

Delegat Panajotović Vidojko Pirot
Sudija Trifković Dejan Beograd
Pomoćnik sudije 1 Božović Goran Beograd
Pomoćnik sudije 2 Milosavljević Nikola Beograd
Četvrti sudija Marković Momčilo Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Korak Bogdan
Pomoćni trener Kasalović Ljubomir
Lekar Mandić Jadranka
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener Stanković Aleksandar
Pomoćni trener Ševo Mlan
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Cakić Mihajlo (penal) 62
10 Tufegdžić Lazar 81
Broj Prezime i ime Minut
5 Busnić Aleksandar 18
8 Mrkela Andrej 32

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
16 Obrenović Nemanja 15 Rakić Nikola 46
17 Lekanić Nemanja 11 Vukčević Dušan 77

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
17 Lekanić Nemanja 73
4 Cakić Mihajlo 83
8 Petronijević Dušan 90
Broj Prezime i ime Žuti
8 Mrkela Andrej 48
5 Busnić Aleksandar 81
21 Osman Filip 87

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva