Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
13 12.11.2017. Beograd FK Bežanija 13:00

Delegat Ratković Predrag Pančevo
Sudija Radaković Nikola Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Harmat Atila Subotica
Pomoćnik sudije 2 Paštar Bojan
Četvrti sudija Gligorević Dejan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Alimpić Zoran
Trener Stanković Aleksandar
Pomoćni trener Dragoljić Goran
Lekar Margetin Dragan
Fizioterapeut Radojčin Maja
  Prezime i ime
Predstavnik Gusinac Semir
Trener Živković Marijan
Pomoćni trener Ćirić Milan
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
5 Busnić Aleksandar 57
20 Jokić Milan 77
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
6 Bihorac Faruk 18 Stepanović Uroš 27

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
18 Smiljanić Goran 72
5 Busnić Aleksandar 85
19 Šušnjar Petar 90
8 Mrkela Andrej 90
Broj Prezime i ime Žuti
2 Đorđević Predrag 28
20 Pavlović Deni 66
14 Kecap Admir 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva