Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
16 09.03.2018. Gornji Milanovac Metalac 16:00

Delegat Bukvić Miroslav Priboj
Sudija Gajdobranski Nemanja Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Harmat Atila Subotica
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Srećković Marko Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Jevremović Zvonko
Trener Kruščić Miloš
Pomoćni trener Fijala Dejan
Lekar Miljanović Krsto
Fizioterapeut Miljanović Mirko
  Prezime i ime
Predstavnik Spica Emir
Trener -
Pomoćni trener Muratović Elvir
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
3 Svojić Milan (penal) 19
Broj Prezime i ime Minut
6 Lakota Amel 68

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
14 Bondarenko Taras 53
22 Pavlović Petar 89
Broj Prezime i ime Žuti
17 Hazirović Emir 16

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva