Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Novi Pazar

2 : 0

TSC


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
5 16.09.2017. Novi Pazar Gradski stadion 19:00

Delegat Milivojević Predrag Čačak
Sudija Stamenković Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 1 Božović Goran Beograd
Pomoćnik sudije 2 Karadžić Miloš Beograd
Četvrti sudija Trifković Dejan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gusinac Semir
Trener Živković Marijan
Pomoćni trener Ćirić Milan
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin
  Prezime i ime
Predstavnik Farago Silard
Trener Kurčubić Petar
Pomoćni trener Jovanović Mirko
Lekar -
Fizioterapeut Golubović Dragan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
8 Ragipović Kenan 37
18 Stepanović Uroš 70
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
24 Ristov Denis 80
Broj Prezime i ime Žuti
5 Branković Vladimir 73

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva