Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
14 18.11.2017. Zemun SC Teleoptik 13:00

Delegat Đerman Dragoslav
Sudija Ostraćanin Stanko Kraljevo
Pomoćnik sudije 1 Nikolić Dragan Požarevac
Pomoćnik sudije 2 Milićević Miloš Aleksandrovac
Četvrti sudija Stojanović Andrija Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Popović Žikica
Trener Ristić Milan
Pomoćni trener Đurić Zoran
Lekar Malenković Miloš
Fizioterapeut Šijan Nikola
  Prezime i ime
Predstavnik Buljić Novak
Trener Cerović Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar -
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Đilas Vladimir 15
10 Birmančević Veljko 26
11 Čermelj Luka 41
9 Đilas Vladimir 90
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
5 Lambulić Zarija 13 Jović Predrag 25
6 Plavšić Dušan 16 Ćurko Saša 65
11 Ilić Nikola 18 Lukić Mladen 68

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
5 Vranjanin Miloš 59
8 Nišić Jovan 62
Broj Prezime i ime Žuti
9 Mirosavljev Milan 42
13 Jović Predrag 47
11 Ilić Nikola 65

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva