Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Dinamo

1 : 0

Sloboda


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
18 28.03.2018. Vranje PK Jumko 15:30

Delegat Mladenović Vladan Kruševac
Sudija Radaković Nikola Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Mišić Miljan Zrenjanin
Pomoćnik sudije 2 Mikalački Ivan
Četvrti sudija Mitić Milan Leskovac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratislav
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
20 Baranin Ljubo 7
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
11 Nedeljković Davor 52
Broj Prezime i ime Žuti
5 Tamindžić Dušan 39
15 Glišović Rade 45
4 Cvetić Aleksandar 70
11 Agyeman Benjamin 84
1 Čubraković Dušan 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva