Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
25 02.05.2018. Novi Sad Slana Bara 17:00

Delegat Ković Dragan
Sudija Trifković Dejan Beograd
Pomoćnik sudije 1 Milosavljević Nikola Beograd
Pomoćnik sudije 2 Novaković Novak Beograd
Četvrti sudija Gajdobranski Nemanja Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Dukić Ozren
Trener Vanić Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar Jakica Dragan
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener Milovanović Nenad
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva