Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Dinamo

1 : 2

Metalac


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
25 02.05.2018. Vranje HK Jumko 17:00

Delegat Panajotović Vidojko Pirot
Sudija Grujić Danilo Niš
Pomoćnik sudije 1 Grujić Jovan Niš
Pomoćnik sudije 2 Ilić Milan Ćuprija
Četvrti sudija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Antić Dragan
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Jevremović Zvonko
Trener Janjić Aleksandar
Pomoćni trener Simeunović Milan
Lekar Miljanović Krsto
Fizioterapeut Miljanović Mirko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Suraka Zakaria 59
Broj Prezime i ime Minut
16 Tomić Branislav 47
11 Lečić Miroslav 87

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
45 Gašić Danijel 61
3 Okomajin Onimisi 86
Broj Prezime i ime Žuti
3 Svojić Milan 31
19 Stojković Nikola 35
88 Koraksić Dejan 57
5 Milekić Boris 64
12 Kostić Ivan 75
15 Ilić Stefan 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva