Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
27 12.05.2018. Vranje FK Jumko 17:00

Delegat Milivojević Miroslav Niš
Sudija Vasić Aleksandar Novi Žednik
Pomoćnik sudije 1 Petrović Dejan Kikinda
Pomoćnik sudije 2 Olajoš Nađ Matija Subotica
Četvrti sudija Milanović Miloš Ćuprija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Antić Dragan
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener -
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener Milovanović Nenad
Lekar -
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
6 Gašić Danijel 45
3 Okomajin Onimisi 57
13 Ranđelović Lazar 65
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
7 Vukajlović Nikola 14 Hristić Marko 46
17 Stevanović Mladjan 23 Antić Miloš 74
Br Izašao Br Ušao Min
9 Jovanović Veljko 38 Vasić Stefan 62

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
5 Stevanović Dušan 36
3 Okomajin Onimisi 42
14 Hristić Marko 55
Broj Prezime i ime Žuti
5 Petrović Đorđe 18
44 Stojanović Stefan 31

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva